Skip to content

Shellkey

Shellkey – marka, której od samego początku przyświecały trzy idee – uniwersalność, nietuzinkowość i otworzenie kobiet i mężczyzn na odważne nowości. Postawiły sobie za cel udowodnienie wszystkim, którzy na hasło – skóra, uprząż, obroża reagowali sceptycznie i zachowawczo, że produkty te można oswoić i uczynić z nich oryginalny dodatek do każdej stylizacji.
Choć nazwa marki bezpośrednio kojarzy się z szelkami, to posiada dużo szerszą gamę produktów, jak, uprzęże, paski, bransoletki, pierścionki i naszyjniki, część z nich spełnia parę funkcji na raz.
Shellkey ewoluowało, zgubiło zbędne elementy na rzecz wygodnych i prostych rozwiązań, nadając swoim produktom funkcjonalność i wielozadaniowość.
Modele są tak skonstruowane, że dzięki kilku ruchom można je zmienić i łączyć ze sobą, obroże stają się bransoletkami, a naszyjniki paskami. Na stronie można  znaleźć  propozycje noszenia, ale jak Ty je założysz zależy tylko od Ciebie!
W  swojej stylistyce produkty Shellkey przemycają klimaty punkrockowo-gotyckie, nadając codziennym stylizacjom nieco buntowniczego pazura. Moda na mieszanie konwencji oraz powrót minionych dekad sprawia, że minimalistyczne i nowoczesne uprzęże i szelki  będą się świetnie czuły w towarzystwie romantycznej sukienki w stylu boho z lat 70-tych albo jeansów typu mom lub boyfriend rodem z lat 80-tych.
Dodatkową zaletą jest to że wszystkie są wykonane ręcznie z  naturalnej skóry, kamieni, łańcuchów i metalowych elementów. Każde zamówienie również można spersonalizować, aby spełniało wszystkie Twoje oczekiwania.
Jeśli chcesz uzyskać 20% rabatu na zakupy u Shellkey, zapisz się na newsletter i czekaj na maila !

Be First to Comment

Dodaj komentarz