Skip to content

Przegląd minimalistycznej biżuterii

Biżuteria odgrywa w życiu każdej kobiety bardzo ważną rolę! To ona uzupełnia każdą stylizację, sprawia, że czujemy się pięknie i kobieco. Polskie marki oferują nam szeroki wybór – od tej klasycznej, ponadczasowej, idealnej na prezent, po tą bardziej wyszukaną, dla miłośniczek ekstrawagancji. W dzisiejszym artykule dokonujemy przeglądu polskich marek, które na biżuterii znają się najlepiej.

 

Elegancka, szykowna, z najwyższą dbałością o
detale. Lure to biżuteria dla kobiety nowoczesnej i oryginalnej. Najnowsza kolekcja inspirowana jest geometrią i tym co najpiękniejsze. Do wyboru złoto i srebro – do Ciebie należy wybór 🙂

LURE / 50 zł – 300 zł

 

Delikatne, subtelne i lekkie formy to zalety biżuterii Agaty Bieleń. W jej pracowni powstają małe dzieła sztuki, które zachowują wygodę i ponadczasowość.
Podstawą każdego projektu jest linia – łamana, zginana i łączona w przeróżne kształty.
Sama autorka tworzy według zasady, że proste jest piękne, a mniej znaczy więcej.AGATA BIELEŃ/ 80 zł- 330 zł

Daria Siwiak tworzy swoją biżuterię w oparciu o klasyczne metody jubilerskie, w 100% ręcznie!
Minimalistyczne projekty uzupełniają kamienie szlachetne w najróżniejszej formie.
W ofercie Darii znajdziemy kolczyki, pierścionki, wisiorki, naszyjniki, a nawet coś specjalnie dla mężczyzn -spinki do mankietów! Uwaga! Ta biżuteria uzależnia 🙂

DARIA SIWIAK DEISGN/ 80 zł- 350 zł

 

Unikke Design to propozycja dla osób lubiących pokazywać swoją indywidualność! Jak sama nazwa wskazuje marka tworzy unikatową i niepowtarzalną biżuterię!
Znajdziecie tu wyprzedzającą trendy biżuterię z nabojów, kamieni ,a także z własnym autorskim napisem. Autorka szuka inspiracji w otaczającym ją świecie i
tworzy coś co ma zachwycić tych najbardziej wymagających.

UNIKKE DESIGN/ 65 zł – 320 zł

Szczere i otwarte na eksperymenty – takie są twórczynie marki Bro.Kat. Oprócz funkcjonalności i wysokiej jakości wyczujemy w ich biżuterii śląskiego ducha, promującego region z którego pochodzą autorki. Projekty Bro.Kat tworzone są z tzw. ,,czarnego złota”, czyli węgla wydobywanego na Śląsku.
Biżuteria jest silnie pożądana i może wywoływać zazdrość u innych, więc spieszcie się z wyborem!

PRACOWNIA BRO.KAT/ 65 zł – 225 zł

   

Biżuteria zainspirowana naturą i wyobraźnią. „Zbudowane z elementów przedstawiających gąszcz abstrakcyjnych ornamentów, które przywodzą na myśl
kontrowersyjne i zaskakujące motywy tworzą nowy rodzaj estetyki, swoisty język form,
który nie jest dosłownym kopiowaniem natury.”

KLARA KOSTRZEWSKA/ 68zł – 680zł

Animal Kingdom to biżuteria dla miłośników zwierząt. Marka została stworzona przez jedną kobietę, ale to ty możesz zostać projektantem oryginalnej bransoletki, sam zadecyduj co chcesz nosić na szyi, uszach czy rękach. Wszystko jest tworzone ręcznie w Łodzi coś świadczy o wysokiej jakości produktów.
ANIMAL KINGDOM/ 89zł- 249zł
Biżuteria Anny jest bardzo minimalistycznym elementem garderoby. Projektantka inspiruje się wszelakimi figurami geometrycznymi. „Mocne figury są zaskakująco przełamywane, tworząc kompozycje nie tylko delikatne, ale też wyraziste.”
ANNA ŁAWSKA/ 90zł-250zł

Be First to Comment

Dodaj komentarz