Skip to content

Offender – Bardzo młodzi, bardzo zdolni !

Kolejną polską marką z którą zdecydowałyśmy się współpracować jest Offender. Została założona 13 stycznia 2013 roku . Założycielka miała wtedy zaledwie 16lat, gdy za namową brata, który pożyczył jej 300zł, kupiła torby płócienne  i farby.  „Nie myślałam wtedy kompletnie, że mogłabym tworzyć ciuchy, robiłam to z czystej zajawki. Zamówień przybywało, Offender cieszył się coraz większą popularnością, aż w końcu po roku działania zdecydowałam się stworzyć pierwszą kolekcję, potem kolejną i kolejną. Offender cały czas się rozwija, udało mi się nawet poznać i ubrać zespół Die Antwoord oraz kilka cenionych polskich gwiazd, a to dopiero początek.”- mówi .Aktualnie marka Offender stawia przede wszystkim na minimalizm i prostotę. Kieruje się czasem  wstawkami z ciekawych materiałów bazując na flagowych kolorach marki czyli czerni i bieli. Dzisiaj, po ponad 2 latach na rynku, polska marka cieszy się dużym zainteresowaniem. Znaleźć ich można na facebook’u gdzie mają 18 tys. fanów – link.
Choć na polskim rynku królują sieciówki, polski street wear podjął się rzucenia im wyzwania, pojawia się coraz więcej marek,skąd pomysł, żeby zacząć tworzyć ?
 
 Pomysł tak jak wcześniej wspominałam pojawił się z czystej zajawki. Miałam bardzo dużo wolnego czasu, który chciałam dobrze wykorzystać. Niezależność i możliwość ciągłego rozwoju jaką daje mi Offender motywuje mnie do działania.
Jak wyglądał start, było łatwo ?
 
 Jak wyglądał start opisywałam już wcześniej natomiast czy było łatwo? To pytanie zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy i odpowiedz na nie, nie będzie żadna prawda objawiona, a zwykły truizm. Nikt nie powie, że było łatwo. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszych chęci, czy wystarczy nam motywacji by coś samemu stworzyć. Każdy może to robić wystarczy tylko chcieć i uparcie dążyć do celu.
Wśród nich zauważyłyśmy Was, proste formy z ciekawymi nadrukami, skąd bierzesz pomysły na nadruki ?
Internet/własna  inicjatywa twórcza
 
Czy ludzie w Polsce są świadomi w czym chodzą na co dzień ?
Tak są świadomi, ale niekoniecznie coś z tym robią

Be First to Comment

Dodaj komentarz