Skip to content

MUUV.

logo

Sport powoli staje się nieodłączną częścią życia każdej kobiety. W związku z tym oczekujemy, że odzież sportowa, którą wybieramy będzie w pełni funkcjonalna, wygodna i stworzona idealnie do naszych potrzeb. MUUV to marka przywiązująca wagę do najdrobniejszych detali i szczegółów. Właścicielki same testują tworzoną przez siebie odzież, mamy zatem pewność, że sprawdzi nam się nawet w przypadku ekstremalnych i wyczynowych wyzwań. Gdzie są szyte ich projekty i czy planują poszerzyć działalność? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

 Skąd nazwa marki? Co oznacza skrót MUUV?
Zabrzmi to może dosyć infantylnie, ale odpowiedź będzie szczera: jednej z nas przyśniła się kiedyś nazwa. Zakładamy, że to spolszczenie angielskiego czasownika MOVE (ruszać się), ale ciężko było wrócić do snu i dopytać o szczegóły, więc po prostu przyjmujemy, że tak jest. 🙂

399-body-xback

 Jakie są tajniki stworzenia dobrej odzieży sportowej?
Według nas są dwa: po pierwsze precyzyjność i atencja do szczegółów. Każdy nasz produkt jest bardzo zadbanym dzieckiem – dobieramy pozornie nieistotne i niewidoczne dodatki z dużą dozą dokładności i uwagi. Np. gumy – przecież nawet ich nie widać, a w przypadku naszej marki robione są na specjalne zamówienie. Dlaczego? Gwarantuje to naszym produktom jakość, której same byśmy oczekiwały przy zakupach. Po drugie, trzeba wiedzieć czego się chce. Same regularnie trenujemy i wiemy czego wymagamy od odzieży sportowej. Każdy z modeli który powstaje jest przez nas osobiście testowany. Nie wypuściłybyśmy na rynek niczego co w 100% nie odpowiada naszym wymaganiom. Estetyka to jedno, ale komfort podczas aktywności jest najważniejszy. Nauczyłyśmy się jak połączyć te dwie kropki.

 Jak udaje się połączyć odzież sportową z ta na co dzień?
Polska w ostatnim czasie przechodzi podobną zmianę jak zachód dużo wcześniej – sport staje się stylem życia, który jest nie tylko dla profesjonalistów. Moda z sal treningowych wychodzi na zewnątrz – staramy się pomóc rozwinąć ten trend. Nie spotyka się to z oporem, a wręcz przeciwnie. Żadna z nas nie ma nic przeciwko temu żeby wyglądać dobrze i jednocześnie czuć się komfortowo w ciągu dnia.
407-biustonosz-xfront
Czy planujecie rozszerzyć kolekcje codzienną czy raczej skupiacie się na sportowej formie typu stroje kąpielowe?
Obydwie mamy styl, który łączy formę codzienną ze sportową. MUUV. od samego początku pokazuje, że takie połączenie nie jest niemożliwe. Sport i casual chodzi ze sobą w parze. Każda kolejna kolekcja stanowi tego doskonały przykład.

 Wasze ubrania są w 100% szyte w PL, kto jest za to odpowiedzialny? Samo projektowanie i szycie jest trudne?
Projektowanie ubrań sportowych jest znacznie trudniejsze niż tworzenie odzieży stricte casualowej. Wynika to z tego, że liczy się komfort – ubrania, poza odpowiednią estetyką, muszą być w pełni funkcjonalne. Oprócz pasków, które służą w większości przypadków jako dodatek estetyczny, czy ładnej kolorystyki, musimy zadbać o to żeby nic nie przesuwało się podczas treningu, żeby nasze modele zapewniały odpowiednie trzymanie przy bardziej wysiłkowych sportach. Jakość i komfort są dla nas sprawą numer jeden. Mało która szwalnia w Polsce chce się podjąć takiego zadania – zdecydowanie wolą podejmować zlecenia proste – jak t-shirty, które nie wymagają takiej precyzji podczas krojenia i szycia.

214-160510_muuv-0154
 Czy uważacie, że polskie społeczeństwo nosi się świadomie?
Tak – i cieszy nas to. Jesteśmy tego doskonałym przykładem. Mnóstwo naszych klientek, po zakupach, wraca do nas z informacją, że są bardzo zadowolone i deklarują zakupy w przyszłości. Doceniają starania, które wkładamy w masze modele. Klientki są gotowe zapłacić minimalnie więcej niż w sieciówkach, ponieważ w zamian dostają gwarancję jakości – szwy nie przekręcają się po kilku praniach, gumy nie rozciągają się z czasem.

www

fb

Be First to Comment

Dodaj komentarz