Skip to content

Moda dla najmłodszych

Skoro Mamy mogą nosić się świadomie i wybierać z głową to co na siebie wkładają,
 może czas tym zarazić również swoje pociechy? Przedstawiamy kilka marek, z których mogą skorzystać rodzice, chcąc ubierać dzieci równie rozważnie co samych siebie. 

DODO Filozofią marki Dodo jest produkcja i projektowanie odzieży najlepszej gatunkowo i wyjątkowej w swoim designie. Starannie dobierane materiały, kupowane wyłącznie u polskich producentów. Projekt tworzony z pasją i zrozumieniem dziecięcych potrzeb. Własna produkcja zapewniająca pełną kontrolę nad najwyższą jakością gotowych wyrobów. Współpraca z młodymi, pełnymi energii i pomysłu ludźmi, tak by Dodo było czymś więcej niż ubraniem.

GAPULA Marka stworzona z myślą o najmłodszym pokoleniu. To właśnie Oni są Naszą inspiracją, dają Nam energię do pracy i tworzenia nowych pomysłów. Fantastyczne ubranka dla chłopca i dziewczynki. Ubranka od GAPULI to połączenie wygody, oryginalności i luźnego stylu. Nasze produkty gwarantują doskonałą jakość, starannie dopracowane wykończenie. 

BAMBAKI to małe tulaśniaki z wielkimi osobowościami. „Projektujemy, tniemy, szyjemy, mieszkamy i żyjemy w Polsce. Bambaki to nasz projekt chroniony prawem autorskim. Chcesz mieć Bambaka – kup. Chcesz kopiować – idż sobie…”

TARNAWA jest rodzinną manufakturą przekazującą od pokoleń piękno sztuki tokarskiej i ludowej. Firma została założona w 1934 roku przez Antoniego Tarnawę, którego dzieło jest dziś kontynuowane przez syna i prawnuka. Obecnie pracownia projektuje i ręcznie wytwarza drewniane zabawki dla dzieci oraz artykuły dekoracyjne. Są to wyroby ekologiczne i bezpieczne, charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, rozwijają motorykę i wyobraźnię dzieci. Wszystkie produkty są wykonane ręcznie z materiałów naturalnych i posiadają niepowtarzalne wzornictwo. Nasze wyroby są w całości produkowane w Polsce z krajowego drewna.

POCOLOCO zostało założone z zamiłowania do dzieci i tworzenia rzeczy dającym im radość. Można znaleźć przeróżne dekoracje do pokoi dziecięcych, które nadadzą wspaniałego uroku i dziecięcego charakteru, każdemu pomieszczeniu.

KARTONIAKI to kreatywne zabawki ekologiczne, które zostały zaprojektowane tak, by pobudzić wyobraźnię i sprawność manualną dziecka. Wszystkie zwierzaki są z dwukolorowej tektury.
Z jednej strony – białej, z drugiej – naturalnie szarej. Jeśli ktoś stawia na ekologiczne zabawki, 100% się sprawdzi. 
(źródła zdjęć: mustache.pl/facebook.com)

O.

Be First to Comment

Dodaj komentarz