Skip to content

Królowa karnawału z Sugarfree!


Czas zabaw, karnawału, sylwestra jest przed nami! Damska część czytelniczek doskonale wie, że za stylizacją na ostatni dzień roku należy rozejrzeć się zdecydowanie wcześniej. My wychodzimy Wam na przeciw i przedstawiamy  najnowszą kolekcję sukienek od Sugarfree.Marka postanowiła uczcić ten wspaniały zimowy czas, który rozpoczynają Święta Bożego Narodzenia, a kończą studniówki i z tej okazji przygotowała specjalną świątecznokarnawałową sesję zdjęciową z udziałem Sandry Kubickiej i Rafała Maślaka. Za obiektywem stanęła Marta Wojtal, a stylizacje przygotował Bartek Indyka.

Każda z Was znajdzie coś dla siebie. Wiele jest również nowości na święta, nieco skromniejszych i stonowanych, idealnie wpisujących się w magię rodzinnych spotkań.

Marka Sugarfree jest od trzech lat obecna na rynku, a wszystkie kolekcje są tworzone w Polsce z wysokiej jakości tkanin z Włoch i Hiszpanii. Cechami charakterystycznymi marki są: zgodność z najnowszymi trendami, kobiecość oraz najwyższa jakość w przystępnych cenach (ceny kolekcji wahają się między 150 a 400 złotych). Ponieważ Sugarfree jest nowoczesną marką, której celem jest dotarcie do jak największej liczby kobiet, główna sprzedaż prowadzona jest poprzez sklep internetowy.

www

FB

Be First to Comment

Dodaj komentarz