Skip to content

Kartka z kalendarza

Jakiś czas temu dostałyśmy zaproszenie na audycję do Polskiego Radia Czwórka. Niestety nie mogłyśmy wybrać się tam wszystkie. Niesamowicie szczęśliwe dopięłyśmy wyjazd na ostatni guzik i zjawiłyśmy się w Warszawie. Audycja rozpoczęła się o 11 (jeśli jeszcze nie słuchałeś możesz to zrobić tutaj: http://www.polskieradio.pl/10/3963/Artykul/1355677,Swiadoma-moda-czyli-etyka-na-wieszaku ), więc busa z Wrocławia miałyśmy o 4 nad ranem. Wymagało to od nas wielkiego samozaparcia, żeby zjawić się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej godzinie. Do stolicy dojechaliśmy krótko przed 9 i od razu pojechałyśmy do siedziby Polskiego Radia. Zostałyśmy przyjęte bardzo ciepło, a załoga Czwórki była bardzo pozytywna i sympatyczna.

 

 Tego samego dnia spotkałyśmy się z mentorem naszego projektu, Krytianem Chrólem. Wspólnie spędziliśmy czas w Miąższu.

 

Kolejny dzień rozpoczęłyśmy śniadaniem w towarzystwie Arety z Local Heroes. Śmiałyśmy się, rozmawiałyśmy oraz przeprowadziłyśmy z nią krótki wywiad (obserwujcie stronę, już niedługo :)). Areta jest bardzo pozytywną osobą, przekazała nam całą masę swojej energii i pomogła się rozbudzić.
Ostatnie godziny w Warszawie spędziłyśmy w bardzo miłym gronie. Wybraliśmy się wspólnie na obiad, po czym niestety ale musiałyśmy wracać, gdyż bus już na nas czekał.
Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie znowu uda nam się pojawić w Warszawie.
O.

Be First to Comment

Dodaj komentarz