Skip to content

jolie su

Kobiecość, szaleństwo, odwaga, klasa- to cechy charakterystyczne marki JOLIE SU. Skupienie na detalu, priorytetowe traktowanie symboliki, skupienie na odbiorcy.

Serdecznie zapraszamy do eksplorowania oryginalności, którą odkrywa przed nami Alexandra Sulżyńska. 

Kto tworzy markę JOLIE SU?

Markę JOLIE SU tworzę ja, Alexandra Jolie Su (Sulżyńska) oraz kreatywni, utalentowani ludzie, których udaje mi się przekonać, aby razem stworzyć coś fajnego.

Dlaczego symbolika jest dla Ciebie tak ważna?

Ważne jest dla mnie, aby to co projektuję niosło inną wartość niż tylko pragmatyczną. Chcę aby moje ubrania opowiadały jakąś historię. Abyś Ty wyjmując z szafy produkt z metką JOLIE SU przypomniała sobie opowieść, dzięki której ten właśnie produkt wygląda tak jak wygląda. Do tego używam symboli.

Komu dedykujesz swoje kolekcje?

Osobom odważnym i pewnym siebie, które oczekują niepowtarzalności – ubrania JOLIE SU są produkowane w bardzo małych ilościach, a także wysokiej jakości – wszystkie rzeczy są robione ręcznie z najwyższej jakości materiałów wyprodukowanych w Europie (głównie Włochy i Portugalia). I przede wszystkim osobom, które chcą aby ich ubrania miały wyższą wartość, aby nie były tylko kolejnymi produktami, które zaraz zaśmiecą naszą planetę 😉

Czy możesz zdradzić nam jaki jest plan rozwoju marki?

Oczywiście 😉 Oferta JOLIE SU będzie bogatsza o kolejne kategorie – już niebawem będziecie mieć okazję kupić buty JOLIE SU oraz biżuterię. Planuję mocniej zaistnieć w Portugalii, w której obecnie mieszkam. Pracuję także nad wprowadzeniem transparentności.

Czy według Ciebie polskie społeczeństwo nosi się świadomie?

Ciężko mi to ocenić, ponieważ od trzech lat w Polsce bywam na wakacje i z reguły siedzę zamknięta w pracowni. Wydaje mi się, że jeśli już poruszamy ten temat warto byłoby się zastanowić czy to w co ubiera się społeczeństwo jest produkowane świadomie. Ja właśnie w tej pracowni dbam o to, aby moje projekty były odpowiedzialne, aby mój klient nie musiał już zaprzątać sobie tym głowy.

www

fb

instagram

Be First to Comment

Dodaj komentarz