Skip to content

ŚWIADOMIE DLA DOMU

PLED LUB PANAPUFA

Projekty na przedmioty codziennego użytku, to wy wybieracie czy będzie to pled czy bardzo modna ostatnimi czasy pufa. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie, z wielką dbałością o detal. Do produktów stosowane są materiały naturalne, najwyższej jakości, tj. wełna, bawełna, drewno, materiały obiciowe – welury, szenile.

od 155zł do 1600zł

Jak w ładny i praktyczny sposób powiesić kwiaty w domu? KWIETNIK to projekt dla miłośników kwiatów kwiatów doniczkowych. Pomysł na formę i wykonanie zaczerpnięto z elementów polskiego wzornictwa lat 70. i 80. XX wieku.

od 150zł do 380zł.

Brzoskwiniowa bądź szara POSCIEL LNIANA  idealnie wpasuję w każdy klimat sypialni. Ideą marki YELEN jest połączenie nowoczesności z ukłonem w stronę tradycyjnego i uczciwego rzemiosła. Dodatkowo marka stara się tworzyć produkty z poszanowaniem ludzkiej pracy i dbałością o środowisko – dlatego szyjemą w Polsce, a  metki są wykonane z przędzy recyklingowej, czyli w 100% ŚPIJ ŚWIADOMIE 😉

od 80zł do 750zł

CZARY Z DREWNA spełniają nasze drewniane marzenia na funkcjonowanie w stylu eko. Naturalnie, ręcznie robione akcesoria do kuchni. Wszelkie dodatki do dekoracji w każdym pokoju. Wszystkie produkty są jedyne w swoim rodzaju ze względu na rodzaj drewna i jego cechy.

od 31zł do 196zł

PACZ FOTEL powstał z miłości do wygody, piękna i kawy przy której siedzieć najlepiej w wyjątkowym fotelu. Meble projektowane są w polsce rzez parę inżynierów kochających otaczać się wyjątkowymi przedmiotami.

od 800zł do 7000zł

LUUZ  to również marka zajmująca się tworzeniem mebli w minimalitycznym i nowoczesnym stylu ze sklejki liściastej. W sprzedaży znajdziecie m.in. różnego rodzaju regały, szafki, świąteczne choinki, które śmiało można zastąpić żywe bądź sztuczne drzewko 🙂

od 49zł do 349zł

Be First to Comment

Dodaj komentarz