Skip to content

BRAN – fashion&funky

BRAN ( BRA+run) to wspólne dziecko Alex Kamiński i Karoliny Górskiej. Razem wychodzą naprzeciw potrzebom kobiet, które uwielbiają sport i aktywny tryb życia. Ogromna ilość krzykliwej i pozbawionej smaku odzieży sportowej zainspirowała dziewczyny do stworzenia czegoś w dobrym guście, funkcjonalnego, co pozwoli poczuć się swobodnie, ale jednocześnie bardzo fashion 🙂

BRAN to duet stworzony idealnie. Alex kształciła się na włoskiej uczelni  Istituto Europeo di Design, natomiast Karolina całe życie miała styczność ze sportem. Trenowała szermierkę, a także tańczyła w szkole baletowej. W ich projektach widać niesamowite dobranie charakterów i estetyk.

W najnowszej kolekcji BLOB, znajdziemy inspirowane dalmatyńczykami wzory, z miłości do czworonogów, które każdego dnia zmuszają nas chociażby do najmniejszej aktywności fizycznej 🙂  Pamiętacie Space Jam z Michaelem Jordanem w roli głównej? Ten film stanowi podstawę kolekcji BLOB. Wśród projektów znajdziemy produkty lux athleisure: dresowe, czarne spodnie,bluza i trencz. Co wnich takiego magicznego i wspaniałego przeczytacie w poniższym wywiadzie. A dla bardziej zainteresowanych, zachęcamy do przeczytania artykułu o ECID, pierwszym dziecku Alex. Enjoy!:)

BRAN we dwie. Jaki wkład w życie marki ma każda z Was, jak dzielicie obowiązki?

Dyskutujemy o wszystkim i finalnie razem decydujemy, ale każda ma swoją „specjalizację”, Karolina jest po Chemii na Politechnice, potrafi stworzyć szczegółowy (biznes)plan i potem go hardkorowo egzekwować,  ja kończyłam kreatywne kierunki/wzornictwo i najbardziej lubię zajmować się koncepcją kreatywną, ale tak naprawdę robiąc to wszystko siedzimy obok siebie i tkamy to razem.

Zdradźcie nam sekret materiałów, których używacie do tworzenia Waszej odzieży.

Materiały to poza krojem najważniejsze ogniwo w BRAN. Jakość tkanin przenosi się na jakość naszych wyrobów, parametry muszą być najwyższe, by komfort noszenia był najwyższy.Szyjemy z dzianiny produkowanej w Polsce.

Dysponujemy certyfikatami producentów, potwierdzającymi poprawność stosowania zastrzeżonych oznaczeń do naszych dzianin.

Stawiamy na zachowanie odpowiedniego komfortu cieplnego, wysokiej przewiewności, dużej powierzchni parowania, odpowiedniej wytrzymałości, odporności na ścieranie. Materiały są jednocześnie delikatne i miękkie, dzięki odpowiedniemu wykończeniu, posiadają właściwości odprowadzenia wilgoci. Nasze ubrania doskonale dopasowują się do ciała, odpowiednio podkreślając sylwetkę. Szyjemy lokalnie, w niewielkiej szwalni na Pomorzu.

Co Was wyróżnia na polskim rynku, w zakresie odzieży sportowej?

Chcemy wypowiedzieć wojnę lambadzie na siłowni, wulgarnym, krzykliwym strojom, którymi jesteśmy zalewani. Moda na siłowni też może być fashion & funky! Może być zainspirowana sztuką, designem, architekturą! Łączymy nowoczesną i awangardową formę, miłość do mody i kobiecości w niewulgarnym wydaniu z bezkompromisową wygodą. Ta wygoda to podstawa – chcemy się czuć swobodnie wszędzie, nie tylko na siłowni. BRAN pozostaje w zgodzie z trendem athleisure, przez co estetycznie zaprojektowana odzież sportowa zyskuje uniwersalne zastosowanie.

Jaka jest Wasza wymarzona klientka, czy koniecznie musi być to osoba prowadząca fit styl życia?

To osoba ceniąca sobie wygodę i jakość- „fit styl życia” to szerokie spektrum możliwości, taka jest też nasza odzież. Treningi i praca nad sobą to niekończąca się podróż, wymagająca silnej determinacji, BRAN daje wsparcie i motywacje w drodze do celu. Ale BRAN też jest dla osób, które po prostu lubią modę i chcą się bawić naszym wzornictwem, albo po prostu lubią wygodę i minimalizm i chcą czuć się superswobodnie.

Czy zamierzacie wprowadzić więcej innowacyjnych rozwiązań do Waszej kolekcji, jakie macie plany na przyszłość?

Staramy się budować nasze kolekcje tematycznie, słuchamy się klientek, ich sugestii i potrzeb: dlatego tym razem poszerzyłyśmy kolekcje o basicowe produkty lux athleisure: dresowe, czarne spodnie, bluza i trenczkołt z magicznego, najmilszego materiału na świecie, który jest boski w dotyku, nie mechaci się, ani nie wypycha na kolanach, czy łokciach. Najlepsze uczucie, chodzić w ciuchach, które nie tylko są najwygodniejsze i najprzyjemniejsze w dotyku, ale wyglądają elegancko w zestawieniu z płaszczem i ciężkimi butami w męskim stylu, czy sneakersami. W przyszłości chciałybyśmy zrobić też męską linie, dostajemy dużo sygnałów od mężczyzn, że brakuje im męskiego BRANA!

www

ig

fb

Be First to Comment

Dodaj komentarz