Skip to content

Aktywnie i świadomie

Jeszcze na fali postanowień noworocznych, w nagrodę dla tych, którzy w nich wytrwali prezentujemy Wam przegląd polskich marek skupiających się na odzieży sportowej. Jeżeli  chcecie ubierać się świadomie także na siłownie, zapraszamy do przeglądania.
CARDIOBUNNY
Pierwszą propozycją w naszym przeglądzie jest młoda marka Cardiobunny. Oprócz podkreślających sylwetkę krojów marka wyróżnia się wykorzystaniem w swoich legginsach dzianiny ITOFINISH KELP o właściwościach antycellulitowych, regeneracyjnych i nawadniających skórę. 
BRAN
BRAN to propozycja dla wielbicielek minimalizmu i wyrafinowania. Wąska gama kolorów, geometryczne, ostre cięcia tworzą proste, ale nieoczywiste formy. Jeżeli nie uznajecie kompromisów w kwestii stylu nawet na siłowni – to propozycja dla Was.
MUUVV APPAREL
Marka MUUVV APPAREL to kopalnia klasycznych wzorów, w których każda kobieta będzie nie tylko wyglądała, ale i czuła się doskonale. W ofercie marki znajdziemy między innymi topy, body oraz T-shirty.
DEEP TRIP
Streetwear ze sportowym zacięciem, to właśnie DEEP TRIP. Oprócz stroju na fitness w asortymencie marki znajdziemy coś na rower, albo nawet na zimowy wyjazd na snowboard.
PROSTO
Myślę, że marki PROSTO nie trzeba nikomu przedstawiać. Może nieco zaskoczyła Was jej obecność w tym przeglądzie, ale w ofercie PROSTO znajdziemy idealne stylizacje na (nie tylko) siłownie przypominające błogie lata 90-te.
WAKE UP & SQUAT
Na koniec coś dla prawdziwych twardzielek. Ciuchy WAKE UP&SQUAT spowodują, że popędzicie na siłownie, a codzienna motywacja na ich facebook’owym profilu nie pozwolą odpuścić żadnego treningu.
Marta N

Be First to Comment

Dodaj komentarz